Płyta hybrydowa MDF/wiórowa SUPERPAN Finsa

Połączenie płyty mdf z płytą wiórową, zewnętrzne warstwy płyty to cieńka warstwa płyty MDF a środek to płyta wiórowa, całość prasowana jest łącznie podczas jednego procesu. W wielu przypadkach moze stanowić zastępstwo dla MDF jak choćby w postformingu. Przy zamknięciu krawędzi obrzeżem bądź postformingiem świetnie nadaje się pod lakierowanie. Wystepuje w grubościach od 8 do 40mm. Dla badziej wymagających aplikacji istnieje mozliwośc zamówiena SUPERPAN TOP z nasypem MDF 3mm.

Opis
SUPERPAN® to płyta o zewnętrznych warstwach MDF z wypełnieniem z wiórów drzewnych.

Charakterystyka
Produkowany wyłącznie przez Finsa. Łączy w sobie zalety obu płyt: MDF i płyt wiórowych. Ma wyższą wytrzymałość na zginanie niż standardowe płyty wiórowe, stąd lepsza jakość obróbki i trzymanie wkrętów. Przy obróbce występuje mniejsze kruszenie krawędzi niż w przypadku zwykłej płyty wiórowej, tym samym mniejsze zużycie czasu i narzędzi. Można stosować każdy rodzaj okleiny: SUPERPAN ® jest idealnym rozwiązaniem dla aplikacji, takich jak lakierowanie, malowanie lub bezpośrednie nadruki. Umożliwia bezpośredni postforming bez stosowania dodatkowych materiałów, takich jak papier. Jest to idealny produkt dla na podłogi techniczne lub opakowania przemysłowe. Klasyfikacja P2: do użytku wewnętrznego w środowisku suchym. Klasa E: niska zawartość formaldehydu.

Zastosowania
Superpan jest zalecany do użytku wewnętrznego w pomieszczeniach suchych:- Blaty- Drzwi- Podłogi techniczne- Postforming- Elementy konstrukcyjne- Łączenia na zacios- Meble

Podkategorie

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy SWISS KRONO

Już ponad 20 lat Współpracujemy z SWISS KRONO

Oferujemy produkty renomowanych marek


Firma BARTiX - Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij