Blaty granitowe - kamień naturalny

Piękno kamieni naturalnych, odkryte przed wiekami, do dziś jest podziwiane za swoją niepowtarzalność.
Granit, marmur, trawertyn i onyx jest efektem innych, potężnych sił natury. Szlachetność kamieni naturalnych, połączona z nowoczesną technologią powoduje, że powstałe produkty, gwarantują satysfakcję, luksus, na jaką Państwo zasługujecie.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą wyrobów.
 
Jestesmy Partnerem Firmy MULTISTONE - szczegoly oferty pod adresem : http://www.multistone.pl/wybor-kamieni
 
Jeżeli zadawali sobie kiedyś Państwo pytanie czy zastosowań kamień czy inny materiał, zapraszamy do niezwykle ciekawej lektury, która pomoże dokonać Państwu właściwego wyboru. Poniżej kilka doskonałych argumentów i przewag kamienia naturalnego nad innymi materiałami:


1. Funkcjonalny o różnorodnych zastosowaniach
Kamień naturalny jest niezwykle praktyczny i funkcjonalny. Jak żaden inny materiał, cechuje go nieograniczona różnorodność zastosowań - od miejsc wymagających niezwykłej wytrzymałość i odporności na czynniki atmosferyczne, mechaniczne, aż po luksusowe wnętrza pełniąc funkcję dekoracyjną.

Można go stosować wszędzie: na zewnątrz - elewacje, schody, tarasy, parapety, obudowy okien, balustrady, w ogrodzie: baseny, ławki, fontanny, murki, kapliczki, rzeźby, donice. W wnętrzach: schody, posadzki, parapety, okładziny ścian, blaty kuchenne i łazienkowe, kominki, wazony oraz wiele innych.


2. Trwały, odporny i długowieczny
Kamień to materiał na wieki, przede wszystkim dzięki, dzięki dużej wytrzymałość na ściskanie. To najlepszy materiał na posadzki podłogowe – niezwykle trwały i o niskiej ścieralności. Podłogi granitowe nawet po kilkudziesięciu latach, nie mają prawie żadnych śladów zużycia. Co więcej, kamień jest ogniotrwały i praktycznie całkowicie mrozoodporny.
Z biegiem czasu kamień zyskuje na pięknie i szlachetnieje. Dzieje się tak dlatego, że pokrywa się naturalną patyną.

3. Naturalny
Kamień nie jest jednorodnym produktem przemysłowym, jest wytworem natury, posiadającym wyjątkowy wygląd, cechy i właściwości ukształtowane przez sposób powstawania i skład minerałowy. Zajmuje niezaprzeczalną najwyższą pozycję pośród wszystkich materiałów budowlanych.


4. Dowolnie formowany
Kamień to jedyny materiał, który ma nieograniczone zastosowanie, daje się dowolnie formować i dostosować do wymogów różnorodnych projektów. Od płaskich okładzin po duże rzeźby. Oprócz formy można zastosować i łączyć różnorodne faktury, od gładkich do chropowatych. Można wkomponować rzeźbione elementy ozdobne, będące oznaką stylu i elegancji.


5. Niepowtarzalny i unikalny
Żaden inny materiał nie ma tak bogatej kolorystyki i tylu wzorów jak kamień naturalny. Jest unikalny i nie można go podrobić. Projektanci mają ogromny wybór, pozwalający na dobranie odpowiedniego materiału, aby stworzyć wyjątkowy charakter i atmosferę realizowanego projektu.

Bogactwo kolorów, faktur i wzorów sprawia, że odpowiednio obrobiony spełni wszelkie wymagania dotyczące materiałów budowlanych czy wykończeniowych, a będzie przy tym niepowtarzalny.


6. Ekologiczny
Kamień jest produktem naturalnym i ekologicznym, nie mającym wpływu na środowisko naturalne i otoczenie człowieka. Jest całkowicie pozbawiony chemii i innych substancji szkodliwych dla człowieka, dzięki czemu może być stosowany w każdym wnętrzu. Co więcej sto procent kamienia może zostać poddane recyclingowi.

7. Atrakcyjny cenowo

Odpowiednie zastosowanie kamienia to inwestycja na długie lata. Przy właściwym projektowaniu i budowaniu, kamień może przetrwać kilkaset lat. Relatywnie wyższy koszt zakupu od materiałów syntetycznych jest rekompensowany przez trwałość materiału oraz niskie koszty czyszczenia i utrzymania.

Galeria zdjęć

BARTiX

BARTiX Jerzy Bartkowicz
Malawa 675 k/Rzeszowa - podkarpackie
36-007 Krasne
NIP: 813-013-75-81

 

Telefony:
tel: +48 17 855 42 83 - Centrala


fax: +48 17 855 44 24

GSM: 798 90 20 70 - Dział Sprzedaży Hurtowej

GSM: 798 90 20 60 - Dział Sprzedaży Detalicznej

GSM: 798 90 20 50 - Dział cięcia i okleinowania

GSM : 798 90 20 40 - Dział Rozrys Online

GSM : 798 90 20 30 - Dział Sprzedaży Detalicznej - Akcesoria

E-mail:

biuro@bartix.pl

bartix@bart.com.pl

BANK PEKAO SA :

07 1240 1792 1111 0010 0201 0307

Jesteśmy Autoryzowanym Przedstawicielem firmy SWISS KRONO

Już ponad 20 lat Współpracujemy z SWISS KRONO

Oferujemy produkty renomowanych marek


Firma BARTiX - Zadaj pytanie on-line Napisz do nas... Wyślij